Bölme Duvar İmalat

Acar Ofis, Bölme Duvar  çalışma alanlarınız için, beklentilerinizi aşan, özel tasarım ve modern uygulama çözümleri geliştiren, ofis bölme sistemleri üreticisidir .Ofislere şıklık ve işlevsellik katan ofis bölme sistemlerin birçok değişik modeli vardır.  Kullanılan malzeme ve ürün yapısına göre ofis bölme fiyatı ve ofis bölme ürün çeşitleri değişmektedir.

bölme duvar demontable olma özelliğiyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan Demontable bölme duvar sistemleri, ofis ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı biçimde yanıt verirken, estetik üstünlükleriyle de, mimari projeye katkıda bulunabilmektedirler.

Demontable bölme duvar Sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses, ısı ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Alüminyum ofis bölme profillerden oluşan bölme duvar yapısı ve melamin dolu panel seçenekleri ile geleneksel duvar sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır.

Acar Ofis Olarak, Bölme Duvar Teknolojileri konusunda sahip olduğumuz deneyim ve kaliteli hizmet anlayışımız ile Tüm Tasarım İşlerinizde size bir telefon kadar yakınız..

Bize Ulaşmak için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.