Demontable Ofis Bölme Sistemleri

Demontable Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri

Demontable Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri, Çift kanallı özel tasarım alüminyum profilin camla tamamlanarak oluşturulan şık ve görsel ofis bölme sistemidir.  

Demontable Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemleri

Demontable Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemleri, Çift kanallı özel tasarım profilin düşey olarak uygulanmış cam ve ahşabı buluşturan ofis bölme sistemidir.

Demontable Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri

Demontable Yarım Camlı Ofis Bölme Sistemleri, Yarı ahşap yarı cam olarak uygulanan görsel ve daha ekonomik ofis bölme sistemi olarak tasarlanır. 

Demontable Dolu Ofis Bölme Sistemleri

Demontable Dolu Ofis Bölme Sistemleri, %98 ahşap melamin panellerden oluşmaktadır. Pratik, şık ve ekonomik olan dolu ofis bölme sistemidir. Ytong ve alçıpana alternatif bir çözümdür. 

Demontable Seperatör Ofis Bölme Sistemleri

Demontable Seperatör Bölme Sistemleri, Geniş iç mekanlarda kişiye özel ara bölümler oluşturarak açık ofis görünümünde çalışma ortamı sağlar.

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Acar Ofis Bölme Duvar Sistemleri, 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimi ile ofis bölme duvar sistemleri sektöründe söz sahibidir. Ofis Bölme Duvar Sistemlerinde sürekli yenilikleri ve gelişmeleri takip eden bir anlaşıya sahiptir. Ofis Bölme Sistemlerinin dışında komple tadilat ve dekorasyon hizmetide vermekte olan firmamız her türlü proje ve danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Acar Ofis Bölme Duvar Sistemleri, kendini sürekli geliştiren ve güncel tutan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla sorumluluk bilincine sahip siz değerli müşteri ve dostlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Acar Ofis Bölme Duvar Sistemleri dünden bugüne, bugünden yarınlara büyük bir kararlılık içinde emin adımlarla yürümektedir. Ofis Bölme Tadilat ve Dekorasyon, Modern Ofis Tasarımlarıyla geleceğin ofislerini tasarlıyoruz sloganı ile sektöründe iyi bir model ve marka olarak güven vermektedir. Ofis Bölme ürünlerimizden kısa kısa tanımlamaları ve örnek resimlerimizle sizlere bilgi vermeyi amaçlıyoruz.