Modüler Ofis Bölme Sistemleri

Modüler Derzli Ofis Bölme Sistemleri

Modüler derzli ofis bölme sistemleri ofisinizi daha şık, daha çağdaş bir çalışma ortamına dönüştürür. Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi alüminyum, cam ve klasik ahşabın birleşmesinden elde edilen modüler derzli ofis bölme sistemleri, şık tasarımlarıyla kısa sürede uygulanabilen modern tasarımlardır.  

Modüler Derzli Dolu Bölme Sistemleri

Modüler derzli dolu bölme sistemleri ofisinizi daha şık, daha çağdaş bir çalışma ortamına dönüştürür. Dolu bölme sistemleri genellikle karkas bölümü hariç ağırlık olarak 18 mm melamin ahşap panellerden oluşan ofis bölme sistemidir. Ara bölme ve tek yüz duvar kaplamalarında uygulanarak daha ekonomik şık tasarımlardır.

Modüler Derzli Seperatör Bölme Sistemleri

Modüler derzli seperatör bölme sistemleri ofisinizi daha şık, daha çağdaş bir çalışma ortamına dönüştürür. Geniş iç mekanlarda kişiye özel ara bölme sistemleridir. Seperatör bölme cam, ahşap, kumaş kaplama, boyalı cam ve dekor cam olarak tasarlanabilir. Siz karar verin biz gerçekleştirelim.

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz ?

Acar Ofis Bölme Duvar Sistemleri, 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimi ile ofis bölme duvar sistemleri sektöründe söz sahibidir. Ofis Bölme Duvar Sistemlerinde sürekli yenilikleri ve gelişmeleri takip eden bir anlaşıya sahiptir. Ofis Bölme Sistemlerinin dışında komple tadilat ve dekorasyon hizmetide vermekte olan firmamız her türlü proje ve danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır. Acar Ofis Bölme Duvar Sistemleri, kendini sürekli geliştiren ve güncel tutan genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla sorumluluk bilincine sahip siz değerli müşteri ve dostlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeyi amaçlamaktadır. Acar Ofis Bölme Duvar Sistemleri dünden bugüne, bugünden yarınlara büyük bir kararlılık içinde emin adımlarla yürümektedir. Ofis Bölme Tadilat ve Dekorasyon, Modern Ofis Tasarımlarıyla geleceğin ofislerini tasarlıyoruz sloganı ile sektöründe iyi bir model ve marka olarak güven vermektedir. Ofis Bölme ürünlerimizden kısa kısa tanımlamaları ve örnek resimlerimizle sizlere bilgi vermeyi amaçlıyoruz.