Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemleri Nedir?

Ofis bölme sistemleri günümüz ve geleceğe yönelik iş dünyasının mekan ihtiyaçlarını tasarım, estetik ve kullanılabilirlik ile düzenleyen bir mimari daldır.

Ofis Bölme Sistemleri’nde 20 Yıllık Tecrübesiyle Acar Ofis Tasarım Teknolojileri

Geçmişte yapmış olduğumuz kaliteli işlerden aldığımız 20 yıllık tecrübe ve deneyimle günümüzünde teknolojik ve sanatsal imkanlarını bir araya getirerek sizlerin memnuniyetine sunuyoruz.

Ofis Bölme Sistemlerinde Seçeneklerimiz;

Modüler DerzliModüler Derzli Ofis Bölme Sistemleri -5

Modüler derzli ofis bölme sistemleri ofisinizi daha şık, daha çağdaş bir çalışma ortamına dönüştürür. Günümüz teknolojisinin vazgeçilmezi alüminyum, cam ve klasik ahşabın birleşmesinden elde edilen modüler derzli ofis bölme sistemleri, şık tasarımlarıyla kısa sürede uygulanabilen modern tasarımlardır…

Devamı…


Demontable
demontable-300x225

Demontable Tam Camlı Ofis Bölme Sistemleri, Çift kanallı özel tasarım alüminyum profilin camla tamamlanarak oluşturulan şık ve görsel ofis bölme sistemidir.Demontable Yatay Camlı Ofis Bölme Sistemleri, Çift kanallı özel tasarım profilin düşey olarak uygulanmış cam ve ahşabı buluşturan ofis bölme sistemidir.

Devamı…

Cam CamaCam Cama Bölme Sistemleri 5

Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri, tamamen şeffaf beş + beş lamina yada 10 mm temperli camdan oluşan ofis bölme sistemi çalışma alanlarınızda oluşturmak istediğiniz bölümlerin profil kullanılmadan camın cama birleşmesiyle elde edilen cam cama ofis bölme sistemidir. Acar ofis olarak 20 yılı aşkın tecrübe ve deneyimiyle modern tasarımlar sunmaktadır.

Devamı…

Seperatörimg-20160921-wa0056

Seperatör Bölme, açık ofislerinizde size özel çalışma imkanları sağlıyoruz.Seperatör Bölme açık ofislerde call center vari özel çalışma alanları oluşturmaya yönelik bir üründür. Seperatör Bölme isteğe bağlı yükseklikte üretilebilen alüminyum, ahşap, cam kullanılarak tamamlanabilen demonte ve şık bir ofis bölme sistemidir.

Devamı…