Tadilat ve Dekorasyon

ofis-proje-tasarimi

20 yılı aşkın tecrübesi ile çağın gereklerini baz alarak tadilat ve dekorasyon işlerinde teknoloji ve sanatın yeniliklerini takip ederek hayatınızda tadilat ve dekorasyon işlerini sıkıcı zorunluluk ve zulmet olmaktan çıkarıyoruz artık bizlerle birlikte tadilat ve dekorasyon işleriniz daha hızlı daha kolay daha zevkli bir hal alacaktır.

Hizmetlerimiz içerisinde sizlerin hayalini istek ve arzularınızı göz önünde bulundurarak özel tasarım ve özel imalat ile projelendirerek hayal dünyanızdaki mekanları sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Sizlere sunabileceğimiz hizmetlerimiz;

Tavan sistemleri; Klipin asma tavan, taşyünü asma tavan, metal asma tavan, karolam asma tavan, alçıpan asma tavan, barisol tavan, havuzlu asma tavan.

Duvar sistemleri; Alçıpan bölme duvar, modüler duvar bölme, ahşap duvar bölme, tek yüz duvar kaplama, taş duvar sistemleri.

Mobilya; Ofisinize özel masa, etejer, dolap,klasörlük, ahşap kaplama.

Zemin sistemleri; Epoksi zemin, ıslak zemin, pvc zemin, karo halı, laminant, 60×60 seramik.

Boya uygulamaları; Macunlu plastik, dekoratif boya, italyan boya, duvar kağıdı, baskılı boya, mineralli boya, dış cephe boya uygulamaları.

Alüminyum doğrama sistemleri; c60 alüminyum doğrama, aldox alüminyum doğrama, yalıtımlı alüminyum doğrama.

Cephe kaplamaları; Giydirme cephe, slikonlu cephe, cam cephe.

Hizmetlerimiz alanında uzman ekipler ve tecrübeli ustalar eşliğinde hayata geçirilir. Tadilat ve dekorasyon işlerinizin tamamı için bizden ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti isteyebilirsiniz.